Elektrikář- navíječ

ELEKTRIKÁŘ, NAVÍJEČ

Náplň práce:

- převíjení vinutí elektrických strojů

Požadujeme:

- Vzdělání elektro výhodou

- Manuální zručnost

- praxe na pozici navíječ vítána

- Svářečský, vazačský, jeřábnický průkaz – výhodou

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání se smlouvou na dobu určitou (1 rok) a při oboustranné spokojenosti s výhledem možnosti uzavření smlouvy a dobu neurčitou

- dobré platové ohodnocení, motivační mzdové složky

- vybavení osobními ochrannými pracovními pomůckami a nářadím

- týden dovolené navíc

- příspěvek na stravování (stravenky) a Penzijní připojištění

- možnost technického růstu

- vztahy Zaměstnavatel/Zaměstnanec ošetřeny mj. Kolektivní smlouvou

- příplatky za práci přesčas, příplatky za práci ve dnech volna

- nabízíme stabilní zaměstnání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pro stálé zaměstnance bezúročné půjčky a příspěvek penzijního připojištění, možnost technického růstu formou kurzů a další výhody.

Firma: INELSEV Group a.s.

Kontakt: Ing. Karolína VYHLASOVÁ
Husitská 1716/1
434 01 Most

Telefon: 774064594

Místo práce: Záluží- Litvínov

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé